TOPLU SMS

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 • Baykuş Reklamcılık Ltd.Şti.
  Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR
 • (850) 346-9826
 • (543) 552-4000
 • [email protected]

E-BÜLTEN

Toplu SMS Nedir?

Toplu SMS Nedir?

 • Toplu SMS Sistemi, aynı anda binlerce kişiye elektronik ileti gönderilmesine olanak sağlar. Yeni teknolojiler ile hızlıca büyüyen haberleşme sektöründe en çok tercih edilen servisler arasındadır. Toplu SMS Sistemi, Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu tarafından denetlenir. Lisans ve işletmeci yetkisine sahip operatörler tarafından sunulmaktadır.
   
 • Toplu SMS Sistemi sayesinde veri tabanınızda bulunan müşterilere hangi operatör abonesi olursa olsun ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizle gönderici kimliğiniz olan başlığınız ile iletişim halinde olabilirsiniz. İster tek tek isterseniz de toplu ileti olarak mesajlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde yollayabilirsiniz. 
   
 • (Bulk Smart Message Service) Türkçe de Toplu Kısa Mesaj Servisi demektir. “Toplu SMS” (Toplu Kısa Mesaj Servisi) kısaltmasıdır. Kişi ve kurumların müşterileri daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişimde için kullanılan teknolojik alt yapıya ve STH lisanına sahip işletmeciler tarafından sunulur .
   
 • Toplu SMS, kişi ve kurumların bilgilendirme ve/veya kampanyalarını müşterilerine duyurabileceği en etkin platform olduğu için tercih edilmekte ve bu amaçla kullanılmaktadır. Toplu Kısa Mesaj servisi yani Toplu SMSgönderme ile amaç en hızlı şekilde yüzlerce, binlerce kişiye güvenli bir şekilde bilgi iletmek ve dolayısıyla amaç zamandan tasarruf etmektir. 
   
 • Toplu SMS Sistemi, İnternet olan her yerden kolaylıkla üyelik bilgilerinizi girerek SMS Panel arayüzü ile en hızlı ve en güvenli şekilde kitlelere ulaşmanızı sağlayan en hızlı haberleşme platformu olma özelliğine yıllardır korumaktadır.
   
 • Toplu SMS Sistemi, Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu tarafından lisans ve işletmeci yetkisine sahip operatörlerin kurdukları teknolojik alt yapı sayesinde müşterilerine aynı anda milyonlarca ileti gönderilmesine olanak sağlar. Operatör yazılımları sayesinde müşteriler SMS Panel arayüzüne üyelik bilgileri ile SMS Panel ara yüzüne giriş yaparak excel dosyanızda ki tüm verilerinizi SMS paneline aktarabilir, gruplar oluşturabilir. İster hızlı mesaj ister zaman ayarlı ileri tarihli mesaj gönderebilir. Excel dosyasında ki verilerde müşteri isimleri var ise tüm müşterilere hitaplı mesaj dahi gönderebilir. Raporlar online olarak görüntülenebilir, şablonlar oluşturulabilir.
   
 • Toplu SMS gönderme yaparak veri tabanınızda bulunan müşterilerinize hangi operatör abonesi olursa olsun ulaşabilir, mesaj başlığınızda ki kurumsal kimliğiniz ile iletişim halinde olabilirsiniz. İster tek tek isterseniz de toplu olarak mesajlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde iletebilirsiniz.