ÜYELİK AŞAMALARI

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Baykuş Reklamcılık Ltd.Şti.
    Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR
  • (850) 346-9826
  • (543) 552-4000
  • [email protected]

E-BÜLTEN

Veli Bilgilerinin Aktarımı

Veli Bilgilerinin Aktarımı

E-Okul Veri Transferi

E-Okul Veri Transferi verilerinizi sizin onayınız ve izniniz olmadan panele aktarım yapmaz. 

 

E-Okul veri transferi 256 bit SSL ile şifrelenerek yapıldığı için tamamen güvenlidir.  Okul yetkilisinin ilgili sayfada E-okul Kurum kodu ve şifresini girmesi ile işlemler başlamaktadır. Girmiş olduğunuz kurum kodu aynı şifreleme tekniği ile şifrelenerek güvenli sunucularımızda tutulmaktadır. Ancak siz" Beni Hatırla" seçeneğini işaretlemedikçe kurum şifresi saklanmamaktadır. Beni Hatırla seçeneği seçilirse kurum kodu gibi kurum şifresi de özel bir algoritma ile şifrelenerek sunucularımızda barınmaktadır.

 

Veli Bilgilerinin Aktarılması

Hiç bir masaüstü programında SSL Güvenlik Sertifikası kullanılamayacağı için bu tarz programlarla veri aktarımı sağlayan firmalara itibar etmeyiniz.

Öğrenci Bilgilerinin Aktarımı

Sistem önce öğrenci bilgilerini aktarmaya başlamaktadır.  Sınıfı,Adı Soyadı, Okul Numarası, Veli bilgisi, Anne Baba bilgisi, Doğum Tarihi bilgileri sisteme aktarılarak önce sınıflar oluşur.

Veli Bilgilerinin Aktarımı

Her öğrencinin Anne, Baba ve Veli olarak kaydedilen kişinin Adı soyadı ve Telefon bilgisi öğrencinin kişi kartına işlenmektedir. Mesaj gönderme sırasında Anne,Baba ve ya herikisine de mesaj gönderme seçeneği sunmaktayız.