MODÜLLER

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Baykuş Reklamcılık Ltd.Şti.
    Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR
  • (850) 346-9826
  • (543) 552-4000
  • [email protected]

E-BÜLTEN

TOPLU DEVAMSIZLIK

TOPLU DEVAMSIZLIK

Toplu Devamsızlık modülü işleyiş anlamında Devamsızlık Mektubu modülüne benzer yapıya sahip bir modüldür. Arasındaki fark detay farkıdır. Toplu Devamsızlık öğrencinin kaç gün özürlü kaç gün özürsüz ve toplam kaç gün devamsızlığı olduğu bildirilir.

Belli periyotlar halinde bu bildirimleri yapmanız veliler tarafından olumlu karşılanmaktadır. Bu bildirimler sayesinde veli öğrencisi ile ilgili  devamsızlık konusunda önlemler almasını sağlamaktadır. Öte yandan hiç devamsızlık yapmayan öğrencinin velisi ise öğrencisini takdir ederek motivasyon sağlamaktadır.

TOPLU DEVAMSIZLIK Modülü size ne fayda sağlamaktadır?

Hatırlatma

Hatırlatma

Belli periyotlar içerisinde göndermiş olduğunuz bu Toplu Devamsızlık mesajları günümüz karmaşası içerinde öğrencisini takip edemeyen velilere küçük hatırlatmalar yapmakta ve onları öğrencileri ile ilgilenmeye yöneltmektedir.

Memnuniyet

Memnuniyet

Aynı zamanda devam sorunu olmayan öğrenciler için de bir mükafat sayılmaktadır. Veli okulun öğrencilerini ne kadar önemsediğini ve sürekli takip halinde olduğunu hisseder ve okul ile memnuniyetler artar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. 01.07.2015 Tarih ve 29403 saylı Resmi Gazetenin 6.m/4.b " Devamsızlık yapan öğrencinin durumu posta, e-Posta veya diğer iletişim araçlarıyla velisine bildirilir, varsa özür belgesini okul yönetimine teslim etmesi istenir."

Hayır. Bu modül tüm öğrencileriniz için tanımlanmış olup tek yapmanız aynı mesaj gönderir gibi öğrencileri seçip göndermeniz gerekir.

Toplu Devamsızlık modülü tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu modülü kullandığınız da göndermiş olduğunuz mesaj adedi kadar SMS kredinizden mesaj ücreti düşmektedir.