MODÜLLER

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Baykuş Reklamcılık Ltd.Şti.
    Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR
  • (850) 346-9826
  • (543) 552-4000
  • [email protected]

E-BÜLTEN

GÜNLÜK DEVAMSIZLIK

GÜNLÜK DEVAMSIZLIK

Her gün okulunuzda mutlaka onlarca öğrenci devamsızlık yapmaktadır. Bunların bir kısmı velilerinin bilgisi dahilinde olan özürlü devamsızlıklardır.  Bir kısmı ise velilerin bilgisi dışında özürsüz ve keyfi yapılan devamsızlıklardır.
 

Daha önce bir çok SMS firması devamsılık mesajı gönderimini yaptığını iddaa etsede aslında sizlere sadece excel den yada dosyadan sms hizmeti vermekte idi. Bu da sizi yoruyor ve zaman kaybettiriyordu. OkuldanSMS Devamsızlık modülü direk E-Okuldan alacağınız devamsızlık bilgisi ile aynı anda saniyeler içerisinde tüm okulun devamsızlıklarının mesajını velilere ulaştırabilirsiniz. 

 

GÜNLÜK DEVAMSIZLIK Modülü size ne fayda sağlamaktadır?

Devamsızlıkların Azaltılması

Devamsızlıkların Azaltılması

Devamsızlık gönderimleri günlük yapıldığı için veli öğrencisinin aynı gün okula gitmediğini öğrendiğinden bir sonraki özürsüz devamsızlığın önüne geçmektedir.

Zaman Yönetimi

Zaman Yönetimi

OkuldanSMS Devamsızlık modülü ile gereksiz uğraşlardan kurtululur saniyeler içerisinde tüm okulun devamsızlıklarının gönderimini sağlayarak diğer işlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. 01.07.2015 Tarih ve 29403 saylı Resmi Gazetenin 6.m/4.b " Devamsızlık yapan öğrencinin durumu posta, e-Posta veya diğer iletişim araçlarıyla velisine bildirilir, varsa özür belgesini okul yönetimine teslim etmesi istenir."

Hayır. Bu modül tüm öğrencileriniz için tanımlanmış olup tek yapmanız aynı mesaj gönderir gibi öğrencileri seçip göndermeniz gerekir.

Devamsızlık gönderimi tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu modülü kullandığınız da göndermiş olduğunuz devamsız öğrenci miktarı kadar SMS kredinizden mesaj ücreti düşmektedir.