MODÜLLER

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Baykuş Reklamcılık Ltd.Şti.
    Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR
  • (850) 346-9826
  • (543) 552-4000
  • [email protected]

E-BÜLTEN

E-PANSİYON MODÜLÜ

E-PANSİYON MODÜLÜ

 

Yatılı Bölge Okulları gibi pansiyonu olan okullar için idel bir çözüm olan E-Pansiyon Öğrencinin evci izni ile ilgili tüm detayları Velisi ile paylaşılmasını sağlayor.  Her öğrencinin adresi farklı, her öğrencinin giriş çıkış saatleri de farklı.  Bunlarım bildirimleri için toplu sms tek başına çözüm değil. Bunları derleyip toplayıp daha anlaşılır bir hale getirmek gerektiğini düşündük ve bu modülü yaptık. Aslında bu bildirimlerin yapılması zorunluluk değil ama biz bu bildirimlerin velileri rahatlattığını düşünüyoruz. Bu modül okulunuzun güvenirliğini arttırmaktadır.

E-PANSİYON MODÜLÜ Modülü size ne fayda sağlamaktadır?

Zaman Tasarrufu

Zaman Tasarrufu

Size sadece E-okuldan evci bilgilerini bu modüle aktarıp gönder tuşuna başmak kaldı. İşte Hepsi bu kadar !Ne kadar kısa sürdü değil mi?

Güvenirlilik

Güvenirlilik

Velilerle paylaşılan her bilgi önemlidir. Paylaşılan bu bilgiler doğrultusunda velinin okula karşı güveni artacaktır. Özellikle pansiyonu olan okullar için güvenilirlik çok önemlidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hayır. Aslında bir biriyle bağlantılı iki yapıyı tek panele toplayarak karmaşayı ortadan kaldırdık. Dilerseniz yetkilendireceğiniz bir yöneticiye alt kullanıcı açıp E-Pansiyon modülünü kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Bunları panele yazmak için ayrı bir zamana gerek yok. E-okuldan aktar diyerek birkaç saniyede aktarımını sağlayıp mesajı gönderebilirsiniz.

Bu modül tamamen ücretsizdir. Sdece göndermiş olduğunuz mesaj adedi kadar kredi harcarsınız.