MODÜLLER

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Baykuş Reklamcılık Ltd.Şti.
    Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR
  • (850) 346-9826
  • (543) 552-4000
  • [email protected]

E-BÜLTEN

DEVAMSIZLIK MEKTUBU

DEVAMSIZLIK MEKTUBU

Okulların en büyük problemlerinden biri olan Devamsızlık Mektubu Gönderimi Problemi artık tarih oluyor! 
    Devamsız öğrenciler her okulda bulunmakta ve bunları takip edip velisine bilgi vermek en büyük sorunlardan biri. MEB, E-Okul sisteminden alınabilecek bir çıktı ile öğrenci devamsızlık detaylarını, günler ve devamsızlık tipleriyle beraber veliye postayla gönderme imkanı sağlıyor. Postayla göndermek  zor ve maliyetli bir iş, ama bu bildirimi yapma zorunluluğundan dolayı kurumların malesef  eli-kolu bağlı durumda.

 Ancak bu modülümüz ile Veli bilgilendirme kısmını çözmüş oluyoruz. Aynı zamanda yasal zorunluluğunuzu da yerine getirmiş olmaktasınız.
    Bu modül ile  E-Okuldan yazdırıp gönderdiğiniz Devamsızlık mektubunun  dijital kopyasının bir linkini veliye gönderiyor.  Veli tüm detayları ile devamsızlık durumunu inceledikten sonra isterse okula not gönderebiliyor. 
    Gönderilen notlar ile birlikte mektubun durumunu Panelinizde SMS Raporları kısmında Devamsızlık Mektubu Raporlarında görebilirsiniz.  

DEVAMSIZLIK MEKTUBU Modülü size ne fayda sağlamaktadır?

Maliyet Faydası

Maliyet Faydası

Posta ile gönderimlerin bir maliyeti var. Bu maliyet 1 SMS in maliyetinin 1000/1 kadardır. Yani masrafa girmeden yasal zorunluluğunuz yerine getirme imkanı.

İnteraktiflik Faydası

İnteraktiflik Faydası

Göndermiş olduğunuz devamsılık mektubunun okunup okunmadığı veya velinin yazmış olduğu notu anında görebilme imkanı.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. 01.07.2015 Tarih ve 29403 saylı Resmi Gazetenin 6.m/4.b " Devamsızlık yapan öğrencinin durumu posta, e-Posta veya diğer iletişim araçlarıyla velisine bildirilir, varsa özür belgesini okul yönetimine teslim etmesi istenir.

Hayır. Bu modül tüm öğrencileriniz için tanımlanmış olup tek yapmanız aynı mesaj gönderir gibi öğrencileri seçip göndermeniz gerekir.

Devamsızlık Mektubu tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu modülü kullandığınız da göndermiş olduğunuz mektup miktarı kadar SMS kredinizden mesaj ücreti düşmektedir.