Toplu SMS Okullar için ne ifade ediyor?

Toplu SMS Okullar için ne ifade ediyor?

9 Ekim 2018 , Salı

Toplu SMS i günümüzde tüm sektörler kullanmaktadır.  Genel olarak marketing olarak kullanılan Toplu SMS okullarda bambaşka bir amaç için kullanılmakta. Aslında gerçek amacı için kullanan yegane sektörlerden biridir Okullar. 

Tüm okulların en yorucu işlerinden biridir veli iletişimi. Bazı velilerin yoğun iş temposu, bazı velilerin ilgisizliği sebebiyle kurum yöneticileri iletişimde zorlanmaktadırlar. Yaklaşık 10 yıl öncesine kadar Veli Toplantıları daha çok önemsenirdi , velilerin tamamı  toplantılara katılır, ve öğrenci hakkında genel bilgi sahibi olurlardı. Bu durumun hem olumlu hem olumsuz yanları vardı elbette. Şimdiye nazaran daha geniş bilgi paylaşımı yapılıyordu ama sadece belirli zamanlarda olduğu için güncel bilgilerin sahibi olamayan veli de okuldan bihaber yaşıyordu.

Günümüzde hız çok önem kazandı. İnsanlar istedikleri şeylere anında sahip olmak istiyor. Bunlar bazen bir eşya, bir araba olurken, bazen bir haber de olabiliyor. Veli sıfatındaki insanlar da artık yoğun iş temposunun arasında öğrencisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyor; okula gelemiyor, fırsat bulup öğretmeni arayamıyor, ama bilgi de istiyor. Bu durumda yine tek çare toplu sms oluyor. Ama buradaki ihtiyacı da ne yazık ki standart toplu sms panelleri karşılamıyor. Bunlar aksine işi daha da zorlaştırıyor.Çünkü okulda her bir öğrencinin bilgileri ve verileri farklı. Bu durumda detaylı bir bilgilendirme yapmak için okullar için hazırlanmış bir panel ihtiyacı doğuyor.

Yorumlar

Yorum Yap

footer-logo

Kısa mesaj hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK)'dan işletmeci yetkisine sahip İnteraktif SMS Telekomünikasyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. ad ve hesabına sunulmaktadır.

İLETİŞİM

 • Adres :
  Baykuş Reklamcılık Ltd.Şti.
  Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR
 • Telefon :
  (850) 346-9826
 • GSM :
  (543) 552-4000
 • E-Mail :
  [email protected]